Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

En Kaliteli Sigorta Kutuları Ekmelelektromarket’te

Sigorta kutuları, elektrik tesisatlarında kullanılan devre elemanlarının yer aldığı farklı boyutlarda üretilen kutulardır. Sigorta kutusu yaşam alanlarında, elektrik prizleri ve aydınlatmalara giden elektriğin herhangi bir durumda kesilmesini sağlayan sigortaların içine yerleştirildiği kutulardır. Sigortalar, elektrik tesisatlarında güvenlik açısından önemli bir yere sahiptir. Sigortaların yerleştirildiği ürünlere ise sigorta kutuları denir. Sigorta kutusunun içine yerleştirilecek 12’li, 16’lı, 24’lü sigorta kutusu gibi sigortalar, ihtiyaçlara göre belirlenir. Sigorta kutusuna aynı zamanda w otomat kutusu adı da verilir.

Ev sigorta kutusu kapağı ve sigorta kutuların fiyatları, üründe kullanılan malzemelere ve boyutlara göre değişiklik gösterir. Sigorta kutusunun; halojen free alev yaymaz modelleri ve alevden etkilenen modelleri kullanım alanına uygun olacak şekilde uzmanlar tarafından belirlenir. Dolayısı ile bu ürünler içinden seçim yaparken sadece fiyat değil kullanım alanına da dikkat etmek gerekir. Bir ürünün halojen free olması, o ürünün herhangi bir yangında, alev kaynağı olduğu sürece yanmaya devam ettiğini açıklar. Alev kaynağının bitmesi ile halojen free malzemenin de yanması son bulur. Bu ürünlerin temel amacı, yangının daha fazla büyümesinin önüne geçmektir.

Elektrik malzemelerinden halojen free alev yaymaz özellikteki ürünlerin, güvenlik açısından önemi büyüktür. Elektrik, olmazsa olmazlarımızdan olsa da çok büyük riskleri de beraberinde getirir. Bu sebeple anahtar ve priz gibi herhangi bir elektrik malzemesi seçiminde,  kaliteli ürünler içinden seçim yapmanız son derece önemlidir. Şartel kutusu fiyatları ve özellikleri arasında karşılaştırma yaparken bu detaylara mutlaka dikkat etmeniz gerekir. 4’lü, 6’lı, 12 li sigorta kutusu ve çok daha fazlası için ekmelelektromarket.com’u inceleyin.

Sıva Altı Sigorta Kutusu Özelliği Nedir?

Sıva altı sigorta kutusu, sigortaların yerleştirildiği kutunun belli bir bölümünün duvar içine gömülmesini ifade eder. Bu otomat kutusu çeşidi, sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir. Ürünün yüzeyde çok fazla bir belirginliği olmadığı için daha estetik ve temiz bir görünüm sunar. Özellikle evlerde ve ofislerde daha estetik bir görünüm ortaya çıkardığı için 12’li, 16’lı sıva altı sigorta kutusu çeşitleri tercih edilir.

Sıva Üstü Sigorta Kutusu Özelliği Nedir?

Sıva üstü sigorta kutusu, birbirinden farklı boyutlarda üretilir. 4’lü, 6’lı, 12’li, 16’lı sigorta kutusu seçenekleri, ihtiyaçlara göre sigortaların içine yerleştirildiği ürünlerdendir. Bu kutunun tamamı duvar yüzeyinde kalır. Sıva üstü sigorta kutuları genellikle elektrik tesisatının sonradan eklendiği, durumlarda kullanır. Birçok alanda tercih edilen 4’lü, 6 li sigorta kutusu gibi birbirinden farklı büyüklüğe sahip kutular, ihtiyaçlara en uygun çözümleri üretir. 6’lı, 16’lı, 24’lü sıva üstü sigorta kutusu modelleri özellikle büyük alanlarda en çok kullanılan ürünlerdir.

Sigorta Kutusunun Boyutları Nelerdir?

Sigorta kutularının boyutları içine yerleştirilecek sigorta adedine göre değişir. Sigorta kutularının tekli seçenekleri de olduğu gibi 2’li, 4’lü sigorta kutusu gibi farklı kapasitelere sahip seçenekleri de vardır. 12’li sıva altı sigorta kutusu, sıva üstü sigorta kutusu gibi kutu çeşitleri, ihtiyaçlara yönelik çözümler üretmek üzere çeşitlendirilir. 24 lü sigorta kutusu en çok tercih edilen ürünlerden olduğu gibi kombi ya da klima sigortaları yerleştirmek için genellikle tekli sigorta kutuları kullanılır.

24 lü sıva altı sigorta kutusu gibi estetik ve çoklu kullanım avantajı sunan kutular evlerde, işyerlerinde ve daha pek çok alanda kullanılabilir. Yaşam olan hemen her alanda sigorta kutularına ihtiyaç duyulduğunu söylemek yanlış olmayabilir. Evlerde ve iş yerlerinde kullanılacak 6’lı sigorta kutusu, 12’li, 24’lü sıva üstü, sıva altı kutu seçimlerinde, kullanım alanı belirleyicidir.

Rn Uygun Fiyatlı Sigorta Kutuları

12’li sigorta kutusu gibi birbirinden farklı boyutlara sahip olan kutu çeşitleri, özelliklerine göre fiyatlandırılır. 24’lü sıva altı sigorta kutusu ile sıva üstü kutularının fiyatları özelliklerinden dolayı birbiri ile aynı değildir. En uygun fiyatlı ve kalitesi ile müşteri beklentilerine en iyi çözümleri üreten 4’lü sigorta kutusu gibi elektrik ve aydınlatma malzemelerine Ekmelelektromarket.com üzerinden ulaşabilirsiniz. 2’li, 12’li, 24’lü, 36’lı sigorta kutusu gibi birbirinden farklı boyutlara sahip kaliteli ürünlere uygun fiyat avantajları ile sahip olabilirsiniz.

Ekmelelektromarket’te Satışa Sunulan Sigorta Kutuları

Ekmelelektromarket.com üzerinden satın alacağınız 12 li sıva altı sigorta kutusu gibi ürünler, yüksek kalitede üretimleri ile dünyaca bilinen markalar tarafından satışa sunulur. Sigorta kutuları, ürün kalitesiyle olduğu kadar çeşitliliğiyle de ön plana çıkar. 12’lisıva üstü sigorta kutusu, sıva altı kutusu ve çok daha fazla kaliteli ürüne, uygun fiyat avantajlarıyla Ekmelelektromarket’den ulaşabilir, güvenli alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Sigorta kutuları her alanda kullanılan ve çeşitli boyutları ile alanın ihtiyacı uygun çözümler üreten ürünlerdir.

Siz de ihtiyacınız olan ürünü doğru belirledikten sonra uygun hemen sipariş verebilir, ürününüzü hızlıca kullanmaya başlayabilirsiniz. Ekmelelektromarket.com üzerinden pek çok sigorta kutusu çeşidini bulabilir, ihtiyacınıza uygun ürünü gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Online alışverişlerinizi güvenle tamamlayabilirsiniz. İhtiyaç alanlarınıza uygun olmayan ürünleri de kolayca iade edebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.