Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seç ve Sepete Ekle
Görünüm :
Toplam 18 ürün bulunmaktadır.

Elektrik Tesisatının Güvenliğini Arttıran Otomatik Sigorta Çeşitleri

Elektrik tesisatlarını aşırı akım ve kısa devre sorunlarına karşı koruyan otomatik sigortalar güvenli elektrik kullanımı için gereklidir. Otomatik sigorta aşırı akım oluşması durumunda elektriği keserek güvenliği sağlar. Tekli, çiftli, üçlü, dörtlü sigorta çeşitleri vardır. Kullanım alanına göre devre ihtiyaçlarına göre farklı seçenekler değerlendirilebilir. 40 amper sigorta orta büyüklükteki ev cihazları için uygundur. Daha büyük güç gerektiren tesisatlarda yüksek amper değeri olan sigortalar tercih edilir. 40 amper sigorta çeşitleri evlerde, ofislerde ve farklı yaşam alanlarında tercih edilen sigorta çeşitleridir. 3 amper sigorta gibi farklı güç olanakları sunan sigorta seçenekleri de değerlendirebilir.

Otomatik sigorta seçiminde tesisatın elektrik yüküne dikkat edilmelidir. Otomat sigorta çeşitleri otomat sistemlerinde kullanılan sigorta seçenekleridir. 3x32 amper sigorta en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Sigorta tercihi yaparken sitemizde sunulan dijital kolaylıklardan yararlanabilir, farklı tesisatlar için 3x80 amper sigorta gibi ürün seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Viko 40 amper sigorta fiyatı gibi kaliteli marka ürünlerin fiyatlarında indirim olanaklarını değerlendirebilirsiniz. 40 amper sigorta çeşitleri seçeneklerinde Ekmelelektromarket.com olarak sunduğumuz avantajlı fiyatlardan yararlanarak kaliteli ve güvenilir sigorta seçimi yaparsınız.

Otomatik Sigorta Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Otomatik sigorta seçiminde sigortanın kullanılacağı devrenin akım ihtiyaçlarına dikkat etmek gerekir. Anahtarlı otomatik sigorta gibi güvenliği arttıran seçenekler daha avantajlı olabilir. Otomatik sigortanın anma akımı devreden geçen akımdan büyük ya da devreden geçen akıma eşit olmalıdır. 1x16A sigorta ev tipi uygulamalarda tercih edilebilecek sigorta seçenekleri arasında yer alır. 3x63A sigorta aydınlatma, priz ve kumanda devrelerinde sıklıkla kullanılan sigorta çeşitlerinden biridir. Viko 32 amper sigorta büyük ölçekli elektrik yüklerinin korunmasında tercih edilebilecek kaliteli bir seçenektir. Viko 25 amper sigorta iş yerlerinde ve endüstriyel tesislerde sıklıkla tercih edilir.

Viko 40 amper sigorta orta büyüklükte güç gerektiren elektrik tesisatlarında kullanılır. Sıklıkla tercih edilen 40 amper sigorta seçeneklerinde kaliteli seçenekler için tek yapmanız gereken sitemizde sunduğumuz ürünleri incelemek olacaktır. Her alışverişinizde 40 amper sigorta fiyat avantajlarından yararlanabilir, kaliteyi bütçe dostu fırsatlarla satın alabilirsiniz. Ekmelelektromarket.com olarak geniş otomatik sigorta seçenekleri sunuyoruz. Bu açıdan herkes aradığı ürüne kaliteli ürün farkıyla ulaşabilir. 63 amper sigorta fiyatları ve daha fazlasında da avantajlı indirim fırsatlarını sitemizde bulabilir, kaliteli ve güvenilir ürün tercihi yapabilirsiniz.

Kaliteli Markaların Güvenilir Otomatik Sigorta Seçenekleri

Otomatik sigorta seçiminde kaliteye özellikle dikkat etmek gerekir. Viko 2 amper sigorta gibi ürün seçenekleri kaliteli marka garantisini sunan seçeneklerdir. Viko marka ürünler kalite ve güvenlik açısından yüksek standartları karşılar. Viko 20 amper sigorta en çok tercih edilen sigorta çeşitleri arasında yer alır. Elektrik tesisatında akım gücünün gereksinimlerine göre sigorta tercihi yapılabilir. 100 amper trifaze sigorta 3 fazlı besleme sistemlerinde kullanılan, sanayi tipi elektrik uygulamaları için uygun bir sigorta seçeneğidir.

Evlerde kullanılan sigortalar ile endüstriyel ortamlarda kullanılan sigortalar farklıdır. Kullanım alanına göre doğru sigortayı seçmek güvenlik açısından önemlidir. 1x25 amper sigorta en çok kullanılan sigorta seçeneklerinden biridir. Viko 16 amper sigorta fiyatında indirim avantajlarından yararlanarak tesisata uygun sigorta seçimi yapabilir aynı zamanda da 80 amper sigorta fiyatı gibi sigorta fiyatlarında ekonomik fırsatlar yakalarsınız. Ekmelelektromarket.com olarak sitemizden alışveriş yaparken müşteri dostu hizmet avantajlarımızı da keşfedebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.