Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seç ve Sepete Ekle
Görünüm :

Güvenli Elektrik Kullanımı Sağlayan Kompakt Şalter Çeşitleri

Manyetik koruma özelliği ile öne çıkan kompakt şalterler kısa devre ve aşırı yük durumlarına karşı önlem alma olanağı tanır. Kompakt şalter aşırı ısınma meydana geldiğinde elektriği keserek koruma sağlar. Elektrik devrelerindeki güç akışını kontrol etmeyi sağlayan kompakt şalterler endüstriyel güç panolarında evlerdeki elektrik sistemlerine kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Elektrik tesisatın güç kapasitesine göre farklı amper değerlerinde kompakt sigorta tercih edilebilir. 125A kompakt şalter elektrik dağıtım panolarında, bağımsız elektrik yük devrelerinde, elektrik motorlarının besleme devrelerinde kullanılan sigorta çeşitlerinden biridir. 100 amper kompak şalter fiyatları seçeneklerinde indirim avantajlarımızdan yararlanarak güvenli ve kaliteli sigorta tercihi yapabilirsiniz.

Kompakt Şalter Seçimi Nasıl Yapılır?

Elektrik sisteminin gereksinimlerine göre doğru kompakt şalter tercihi yapmak mümkündür. Nominal işletme akımı, nominal çalışma gerilimi, kutup sayısı, kısa devre akımı gibi teknik özellikleri belirleyerek seçim yapabilirsiniz. 200 amper kompak şalter evlerde, ofislerde, ticari alanlarda, endüstriyel ortamlarda tercih edilebilecek seçenekler arasında yer alır. Kompakt şalter seçimi yaparken şalterin malzeme kalitesine de dikkat etmek gerekir. Dayanıklı malzemeden şalter tercihi yapmak önemlidir. 160 amper kompak şalter fiyatları gibi fiyatlara bakarken şalterin marka kalitesine dikkat etmelisiniz. Fiyatlar ve kalite arasında dengeyi tutturmak için iyi markalar tercih etmelisiniz. Örneğin, 80 amper kompak şalter almak istiyorsanız piyasadaki en iyi markaların ürünleri arasından seçim yapmalısınız. Kaliteli marka garantisiyle 100A kompakt şalter gibi ürün seçeneklerini sitemizde bulabilir, ekmelelektromarket.com olarak sizlere sunduğumuz ekonomik fiyat avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

Kaliteli Marka Garantisiyle Kompakt Şalter Seçenekleri

Sitemizde yer alan kompakt şalter çeşitleri yüksek kalitede ürün standartlarını karşılar. En iyi markaların ürünlerini sitemizden indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Viko kompakt şalter en kaliteli ürün seçeneklerinden biridir. Viko markalı kompakt şalterler güvenli seçim yapmanızı sağlayacak ürün seçenekleridir. Kaliteli şalter çeşitleri seçeneklerine sitemizden kolaylıkla inceleyebilir, tesisat ihtiyaçlarına göre en uygun seçimleri yapabilirsiniz. İndirimli kompakt şalter fiyatları ile yüksek kalitede kompakt şalter satın alma fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Kaliteli maka garantisiyle şalter fiyatları seçeneklerinde avantajlı olanakları değerlendirebilir, sitemizden kaliteli ve ekonomik ürün tercihi yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.