Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seç ve Sepete Ekle
Görünüm :
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Enerji Verimliliğinde Fark Yaratan Led Lamba Çeşitleri

Yüksek enerji verimliliği sağlayan led lambalar parlak ve net ışık üreten kullanışlı lamba çeşitleridir. Daha modern ve daha gelişmiş aydınlatma teknolojilerine sahip olan led lambalar uzun ömürlü kullanım sunar. Led lamba çeşitleri şoka ve titreşime karşı dirençlidir. Bu özellikleri nedeniyle çok daha kullanışlı ve kaliteli lamba seçenekleridir. Farklı açılarda ışık verecek şekilde tasarlanan led lambalar ışığın eşit şekilde yayılmasını sağlar. Led lamba tasarımları arasında spot lamba gibi modeller oldukça popülerdir. Yaşam alanlarında kullanılan led tavan lambası modelleri kaliteli, konforlu ve şık aydınlatma olanaklarıyla fark yaratır. Kaliteli marka garantisiyle alternatif led lamba modelleri seçeneklerini sitemizde bulabilir, yaşam alanlarınıza değer katacak ürün seçimleri yapabilirsiniz.

Led Lambaların Avantaj Sağlayan Özellikleri Nelerdir?

Modern aydınlatma teknolojilerinin sunduğu led lambalar kullanım ve konfor açısından birçok avantaj sağlar. Düşük enerji tüketimi led lambaların en avantajlı özelliğidir. Led lambalar çok daha düşük enerji harcayarak yüksek aydınlatma olanakları sağlar. Led lambaların bir diğer avantajı da uzun ömürlü olmalarıdır. Ledli lamba modelleri anında tam parlaklık veren oldukça verimli lamba modelleridir. Titreşimsiz aydınlatma özelliği ile led lambalar avantajlı kullanım sağlar. Led lambalar çok dayanıklı lamba çeşitleri olarak farklı alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Led lambalar fiyatları açısından da ekonomik lamba çeşitleri olarak avantajlıdır. Kullanım alanına ve kullanım amacına göre farklı modelleri bulunur.

Led lambalar tasarım şıklığıyla dekorasyona stil katan lamba çeşitleridir. Şarjlı led lamba gibi modeller hem işlevsel hem de pratik bir kullanım sunan modeller arasındadır. Led lambalar enerji tasarrufu sağlayan, uzun ömürlü, ekonomik, işlevsel ve kullanışlı lambalar olarak yaşam alanlarında kaliteyi arttırır. Led lamba spot gibi farklı modelleri sitemizden kolaylıkla bulabilirsiniz. Ekmelelektromarket.com olarak sizlerin her zaman avantajlı led lamba tercihi yapmanızı sağlarken indirim fırsatlarından da yararlanmanıza olanak veriyoruz. Ledli lambalar fiyatları seçeneklerinde her zaman bütçe dostu alternatiflere bizimle ulaşırsınız.

Led Lamba Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekli Hususlar

Led lamba seçimi yapılırken kullanım alanına göre lamba özelliklerini belirlemek gerekir. Sarı aydınlatma ortamı istiyorsanız düşük değerli sıcaklık renklerini tercih etmelisiniz. Beyaz renk aydınlatma tercih ediyorsanız yüksek değerli sıcaklık renklerini seçmelisiniz. Renk sıcaklığını belirleyen değer Kelvin (K) olarak ifade edilir. Led lamba çeşitleri arasından seçim yaparken watt değeri ve lümen değerine dikkat etmelisiniz. Örneğin, 20 metrekarelik bir oda için 2000 lümen değerinde led lamba kullanabilirsiniz.

Aydınlatma alanının genişliğine ve istenen aydınlatma düzeyine göre seçim yapılabilir. Sıva üstü led lambalar sıva üstüne monte edilebilen pratik lamba seçenekleridir. Kullanım alanına göre sıva üstü ya da sıva altı modelleri tercih etmek mümkündür. Dekorasyon stiline ve kullanım ihtiyacına göre farklı led lamba modelleri tercih edilebilir. Led duvar lambası gibi modelleri farklı aydınlatma seçenekleri olarak değerlendirebilirsiniz. Led uzun lamba fiyatları seçeneklerinde indirim avantajlarımızdan yararlanarak kullanım alanınıza uygun led lamba tercihi yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.