Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seç ve Sepete Ekle
Görünüm :
Toplam 21 ürün bulunmaktadır.

Gündelik Hayatı Kolaylaştıran Grup Priz Modelleri

Yaşam alanlarında elektrik kullanımını kolaylaştıran grup prizler alternatif seçeneklerle sunulur. Birden fazla elektrikli cihazı birlikte çalıştırmak için grup tarzı priz çeşitleri kullanılır. Bu tarz prizlerde 2’l, 3’lü, 4’lü, 5’li veya 6’lı tasarım seçenekleri bulunur. Çoklu priz çeşitlerinde kablolu ve kablosuz modelleri tercih etmek mümkündür. Çocuk korumalı çoklu prizler güvenli ve işlevsel seçeneklerdir. Kablolu prizlerde 3 veya 5 metre gibi kablo uzunluğu seçenekleri vardır. Kullanım alanı ve kullanım ihtiyacına göre farklı grup tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Elektrikli cihaz çalıştırma kapasitesi yüksek olan 6 lı priz seçenekleri gündelik hayatı kolaylaştıran seçeneklerdir. Altılı prizleri ev ve iş yerlerinde elektrikli cihazları güvenli şekilde çalıştırmak için kullanabilirsiniz.

Sitemizde satışa sunduğumuz grup modelleri orijinal marka kalitesini ön plana çıkartır. Elektrik Kablo Market olarak alanında lider markaların kaliteli ürün seçeneklerini sizlere sunuyoruz. Viko marka grup tasarımında prizler birinci sınıf ürün kalitesiyle fark yaratan ürün seçenekleridir. 4lü priz modelleri ile aynı anda dört farklı cihazı çalıştırmak mümkün olur. Güvenli ve işlevsel kullanım olanakları sunan bu prizleri sitemizden toptan sipariş avantajlarıyla sipariş edebilirsiniz. Grup priz seçimi yaparken yüksek kalite ve uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Dilediğiniz ürünlerin toptan siparişini vermek için bizden ekonomik fiyat teklifi alabilirsiniz. 3 lü grup priz modelleri üç farklı elektrikli cihazı bir arada çalıştırma imkânı sunar. Ev yaşamında elektrikli cihazları rahat kullanmak için sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. 3lü priz kablolu seçeneklerinde 3 veya 5 metre gibi kablo uzunluğu seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Orijinal marka garantisiyle sitemizden grup tarz priz siparişi verebilir toptan siparişlerde sunulan avantajlı fiyatları keşfedebilirsiniz.

Çoklu Priz Çeşitlerinde İşlevsel ve Güvenilir Kullanım Özellikleri

Grup priz çeşitlerinde farklı kullanım ihtiyaçlarına hitap eden donanım özellikleri vardır. Topraklı prizler elektrik kaçaklarını engellemede etkilidir. Bu tarz prizler elektrik tesisatının güvenli kullanımını destekler. 5 metre üçlü priz gibi çok tercih edilen modellerde topraklı priz tercih etmek mümkündür. Çocuk koruma özelliği bu tarz prizlerde olması gereken en önemli özelliklerden birisidir. Çocuk korumalı prizler elektrik çarpma riskini ortadan kaldırır. Güvenli kullanım için çocuk korumalı prizleri tercih etmek gerekir. 6 lı grup priz modellerinde çocuk koruması özelliği olan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Multi let özellikli prizler şok koruması özelliğine sahiptir. Multi let prizler ani akım değişikliklerine karşı koruma sağlar. Viko Multi Let şok korumalı bu prizler yüksek güvenlik sağlayan priz modelleridir.

Şık korumalı prizlerde dörtlü priz gibi birden fazla cihazı çalıştırma imkanı sunan priz seçenekleri bulunur. Anahtarlı prizlerde prizi çalıştırmak için, açıp kapamak için bir düğme bulunur. Anahtarlı prizler de güvenli kullanımı arttıran priz modelleri arasında yer alır. Priz kablolu tercih edilecekse kullanım alanına göre kablo uzunluğu belirlenebilir. Kablolu grup modellerinde farklı uzunluklarda kablo seçenekleri değerlendirilebilir. Anahtarlı 3 lü priz modelleri en çok tercih edilen modellerden birdir. Anahtarlı topraklı çocuk korumalı prizler kullanım açısından en avantajlı priz modelleridir. Ekmelelektromarket.com olarak her zaman işlevsel ve güvenilir donanım özelliklerine sahip, kaliteli priz çeşitlerini uygun fiyatlarla satın almanızı sağlıyoruz.

Toptan Grup Priz Siparişlerinde Müşteri Dostu Avantajlar

Sitemizde toptan satışa sunulan bu tarz priz çeşitlerinde yüksek kalite standartlardan emin olabilirsiniz. Ekmelelektromarket.com olarak her zaman kaliteli, işlevsel, güvenilir ürün yapabilir ihtiyaç anında da müşteri dostu hizmet avantajlarından yararlanabilirsiniz. 3 lü topraklı priz gibi ürün çeşitlerinde toptan siparişler verilirken büyük indirim olanaklarından yararlanmak mümkündür. Sitemizden toptan sipariş verirken ne gibi ayrıcalıklardan yararlanabileceğinizi öğrenmek için müşteri destek hizmetlerimizden destek alabilirsiniz. Taksit imkânları, ücretsiz kargo, indirim olanakları gibi avantajlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kablolu üçlü priz modelleri gibi modellerde büyük indirim oranları sunuyoruz. Toptan satış yaptığımız sitemizde müşterilerimiz için ayrıcalıklı hizmet olanakları sağlıyoruz.

Kısa kablolu üçlü priz gibi farklı ihtiyaçlara hitap eden grup tarzı priz seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Kablolu, kablosuz priz modellerini uygun fiyat avantajlarıyla toptan satın alabilirsiniz. Toptan siparişlerde müşteriye özel avantajlı fiyat teklifleri yapıyoruz. 3 lü 3 metre priz gibi ürün çeşitlerini kolaylıkla sitemizde bulabilir, seçtiğiniz ürünleri toptan sipariş ederken özel indirimlerden faydalanabilirsiniz. 3m üçlü priz gibi çok tercih edilen ürün çeşitlerinde büyük indirim fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Fırsat ürünlerine göz atarak çok daha ekonomik tercihler yapabilirsiniz. Toptan siparişlerde yararlanabileceğiniz avantajları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Orijinal Marka Anahtar ve Priz Modellerinde Elektrik Kablo Market İndirimleri

Grup Viko marka priz modelleri yeni nesil donanım özellikleriyle dikkat çeker. Viko marka priz çeşitlerinde Multi let özellikli priz gibi modern seçeneklerini değerlendirmek mümkündür. 6 lı priz 3 metre gibi priz modellerinde Viko orijinal marka kalitesiyle avantajlı tercihler yapabilirsiniz. Yüksek kalitede ürünleri büyük indirimlerle satın alma fırsatını yakalarsınız. 3 lü priz 3 metre model tercihi gibi ihtiyacınıza göre seçim yapabileceğiniz birçok farklı ürün seçeneği bulunur. 4 lü anahtarlı foça gibi ürün çeşitlerini sitemizde kolaylıkla bulabilir, ekonomik fiyatlarla toptan siparişler verebilirsiniz. Anahtar ve priz seçeneklerinde kaliteli, güvenli, işlevsel ve modern tasarıma sahip ürünlere sitemizden ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.